Czołowy polski producent
pakietów aerodynamicznych do samochodów ciężarowych i dostawczych

Aktualności

Wesołych Świąt !
23.12.2016
Szanowni Państwo Wyjątkowych Świąt Bożego Narodzenia, pełnych miłości i ciepła rodzinnego oraz szczęścia w nadchodzącym Nowym Roku wraz z serdecznymi podziękowaniami za dotychczasową współpracę przesyła FIRMA SPOJKAR
Certyfikaty TÜV
14.11.2016
Wszystkie nasze kabiny posiadają certyfikaty TUV, co oznacza, że były sprawdzane i testowane w Instytutach Badawczych. Przyznanie certyfikatu poprzedziły badania laboratoryjne weryfikujące kabiny i materiały z których są wykonane. Certyfikat TUV przyznano po przeprowadzeniu testów wytrzymałościowych, odporności na wstrząsy, bezpieczeństwa mechanicznego i elektrycznego. Certyfikacja TUV gwarantuje klientom, że kabiny przez nas produkowane podlegają kontroli i są nieustannie udoskonalane.
Renalut Master - kabina sypialna - laweta
14.11.2016
Nasza oferta się ciągle powiększa - ostatnio została ona poszerzona o kabinę sypialną typu laweta do Renault Master. Ergonomiczny kształt i funkcjonalność są niekwestionowanym atutem naszych produktów. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu z naszym biurem oraz do sprawdzenia naszej pełnej oferty.
Efficiency Cab
10.11.2016
Efficiency Cab jest dedykowana dla Mercedesa Atego. Dzięki współpracy z firmą Gniotpol udało się stworzyć produkt pozytywnie wpływający na komfort pracy kierowców oraz aerodynamikę pojazdu.
25-Lecie Firmy
27.11.2015
14 listopada 2015r. Spojkar obchodził 25-lecie działalności firmy. Dziękujemy wszystkim Klientom za współpracę, profesjonalizm oraz wymianę doświadczeń. Mamy nadzieję, że będziecie z nami przez kolejne 25 lat !
Nowa Kabina Laweta Iveco Daily
26.11.2015
Prezentujemy kolejną kabinę lawetę z nowej serii. Dedykowana kabina do Iveco Daily, poszerzyła naszą ofertę. Ergonomiczny kształt, aerodynamika i funkcjonalność to najważniejsze cechy naszej nowej kabiny. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu z naszym biurem oraz do sprawdzenia naszej pełnej oferty.
Nowa Kabina Laweta do Fiat, Citroen, Peugeot
28.10.2015
Nowa Kabina Laweta do Fiata, Citroena, Peugeota. Nowy design pasujący do wyglądu samochodu, stylizowany na wzór naszej kabiny SPOJTRAK.
Kabina Sypialna SPOJTRAK Ford Transit
08.05.2015
Nowy produkt - Kabina SPOJTRAK do Forda Transita mk8. Więcej szczegółów możecie Państwo uzyskać przez kontakt telefoniczny bądź mailowy z naszym biurem. Zachęcamy również do korzystania z naszego konfiguratora, który przybliży Państwu dodatkowe akcesoria do kabiny SPOJTRAK oraz innych produktów.